Veřejné osvětlení Pilská-Dřínovská

Vybudovat veřejné osvětlení podél chodníku, vchod park Pilská-Dřínovská, chodník je potmě!

Zaslal: Radek Novotný, 23.12.2018 v 19:59

Praha 14-

Pilská, Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.01.2019 19:38

Reakce z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Honza



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 03.01.2019 19:59

Vyjádření dispečinku Technologie hl. m. Prahy, a.s.:


"Podnět bude zpracovaný a zařazený do plánu nové výstavby veřejného osvětlení."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Pilská, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Spadlý plot

Praha 14, 22. prosinec 2018 Nově zaslaný

Rozbitý chodník u Rajské zahrady

Praha 14, 11. květen 2014 Vyřešený

Rozbité zábradlí před mateřskou školkou

Praha 1, 24. leden 2017 Vyřešený

Odporný zápach z továrny MITAS v Zahradním Městě

Praha 10, 21. březen 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty