Neosvětlený přechod na silnici K Měcholupům

U autobusové zastávky Nadraží Horní Měcholupy (na mostě) a přilehlého přechodu pro chodce (k vlakové zastávce Praha-Horní Měcholupy) není veřejné osvětlení. Přecházení v ranních a nočních hodinách je vzhledem k silnému provozu nebezpečné a pobyt na zastávce nepříjemný.

Zaslal: Michaela Srněnská, 19.12.2018 v 06:56

Praha 15-
 
 

K Měcholupům, Praha 15

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 22.12.2018 10:13

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem

za tým zmente.to
Honza



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K Měcholupům, Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.