Stání na chodníku

Velice často parkuje velké nákladní vozidlo nejen na zákazu zastavení, ale hlavně na chodníku, což by se asi tolerovat nemělo!

Zaslal: Richard Růžička, 17.12.2018 v 20:49

Praha 10-
 
 
 

Vyžlovská, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.01.2019 19:37

Reakce z MHMP:

Vaše konkrétní stížnost spadá do gesce Městské policie hl. m. Prahy.
V případech, které vyžadují provedení neodkladného zákroku, úkonu nebo jiného opatření, k němuž je zákonem zmocněna Městská policie hl. m. Prahy,
zejména je-li ohrožen život, zdraví nebo majetek, je-li páchán trestný čin nebo bezprostředně dochází k jinému protiprávnímu jednání,
doporučujeme obrátit se na Centrální operační středisko MP prostřednictvím bezplatné linky tísňového volání 156 nebo na místně příslušný útvar MP
(adresy, telefonní čísla a další kontakty jsou dostupné na www.mppraha.cz). Případně je možné požádat o pomoc kteréhokoliv strážníka ve službě, pokud právě neplní naléhavější úkoly.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Petr Novák: Jistě velmi rychle a opakovaně zasáhne naše hrdinná městská policie a sdělí nám občanům, jak uspěla a uvedené porušení platných právních předpisů vymýtila.
Doufám také, že se nebudou vymlouvat na tu okolnost, že se tam parkuje na chodníku jen večer a v noci a že oni v tu dobu nepracují!
18.12.2018 v 22:15    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vyžlovská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Dostupnost institucí

Praha 10, 30. červenec 2012 Zaslaný

Díra v dlažbě u metra Strašnická

Praha 10, 02. květen 2013 Vyřešený

Parkování na trávníku Služská P8

Praha 8, 13. květen 2013 Zaslaný

Nedodržování zákazu zastavení v ulici Angelovova

Praha 12, 10. září 2013 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty