Téměř celoročně louže přes chodník, v zimě led (Barrandov)

Dobrý den, na chodníku u OC Kamera je kvůli nerovnostem po jakémkoliv dešti louže přes celý chodník (na foto není zdaleka nejhorší stav) – v zimě louže pravidelně zamrzá po celé šířce chodníku a místem se prakticky nedá projít. Musí se obcházet křovím, nebo jít jinudy. Stav trvá už mnoho let, vyrovnání chodníku v dotčeném úseku by problém vyřešilo. Děkujeme za úpravu do bezpečného stavu.

(Přesný popis místa: chodník od restaurace Kamera směrem k přechodu v ulici Tréglova a ke schodům vedoucím na autobusovou zastávku Chaplinovo nám.)

Zaslal: Anonymní uživatel, 11.12.2018 v 18:49

Praha 5-

Lamačova, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 09.01.2019 18:33

Reakce z MHMP:

Dobrý den, Váš podnět jsme předali příslušné instituci, nicméně stále čekáme na vyjádření. Žádáme vás tedy o trpělivost, odpovíme vám, jak jen to bude možné. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

VH: Prosíme o urgenci, v létě je ideální šance místo dát do kupy. Na podzim a v zimě bude tato část chodníku opět téměř neprůchodná. Děkujeme.
05.07.2019 v 18:00    

Myslíková: Prosím kdo konkrétně napsal reakci z MHMP Odpoveď: 09.01.2019 18:33 ????

Oni snad platí!? a tak by měli poroučet !!!! Oni dali podnět v lednu a červenci stále nic?!?
16.07.2019 v 12:25    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Lamačova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.