Chybějící přechod/zákaz stání v ulici K dolům 62/57, Praha 12 Modřany

Dobrý den, v ulici K dolům 62/57, Praha 12 Modřany, přechází hodně lidí, mj. ráno a odpoledne děti do školy a do školky s rodiči. Chybí tam namalované přechody, přestože jsou tam na to připravené chodníky s bezbariérovými nájezdy. K tomu se často stává, že tyto chodníky blokují parkující auta - v příloze ukázka, takže se přechází jak to jde bez dostatečného výhledu.

Zaslal: Pavel Lošťák, 06.12.2018 v 09:37

Praha 12-
 
 
 

K dolům, Praha 12

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K dolům, Praha 12

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník (ul. Seidlova)

Praha 12, 25. duben 2017 Nově zaslaný

Chybějící přechod - Čechova čtvrť

Praha 12, 25. duben 2016 Zaslaný

Vybledlý přechod u Kubánského nám.

Praha 10, 27. květen 2015 Zaslaný

Nebezpečný přechod v ulici Na Březince

Praha 5, 30. říjen 2017 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty