Nefungující odtok dešťové vody u Staronové synagogy

V Pařížské před Staronovou synagogou několik let trvá stav, kdy po jakémkoliv dešti na místě vzniká hluboká kaluž vody, která nemá kam odtéct. Zejména ve tmě jsou pak chodci nebo řidiři vystoupivší nic netušíc z auta ošklivě překvapeni, když se octnou po kotník ve vodě.

Zaslal: Vít Masare, 05.10.2018 v 01:17

Praha 1-
 
 

Pařížská, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 08.10.2018 05:43

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne
za tým zmente.to
Martina



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Pařížská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník na náměstí Republiky

Praha 1, 01. únor 2016 Zaslaný

Nevhodný povrch cesty

Praha 1, 04. březen 2017 Nově zaslaný

Nesvítící lampy na cestě do Stromovky

Praha 6, 18. říjen 2013 Zaslaný

Černá skládka-auta v chodníku

Praha 8, 25. březen 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty