Chodník končící v silnici bez přechodu, Řešovská ul.

Chodník, který byl v létě zcela nesmyslně ohrazen provazovým zábradlím, končí v silnici bez přechodu. Na druhé straně silnice parkují auta, přejít silnici bezpečně nelze. Přitom je to trasa, kudy chodí desítky dětí do ZŠ Mazurská. Chodník je hojně využíván, lidé prostě přecházejí mimo přechod a kličkují mezi zaparkovanými auty. Ráda bych také věděla, kdo a proč chodník ohradil tím směšným zábradlíčkem.
Cestička, vyznačená na mapě východně od dotyčného chodníku, v podstatě neexistuje, jde o pěšinu v trávě. Chodník, o který mi jde, je vyasfaltovaný.

Zaslal: Lucie Zídková, 03.10.2018 v 04:26

Praha 8-

Řešovská, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 12.10.2018 06:10

Dobrý den,

Ohrazení pravděpodobně provedl odbor životního prostředí ÚMČ Praha 8.
Odboru dopravy není přesně známo. (Pozn. CHS: Předáváme tedy i na tento odbor.)

Zřízení přechodu pro chodce se zde neplánuje.

S pozdravem

Marek Černý
Referent
Oddělení silničního správního úřadu
Odbor dopravy (OD)
Úřad městské části Praha 8



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Řešovská, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nefunkční tlačítko pro chodce - Balabenka

Praha 8, 22. duben 2015 Vyřešený

Lepší povrch chodníku

Praha 8, 09. listopad 2012 Zaslaný

Nepřehledný přechod U Mrázovky x Na Cihlářce

Praha 5, 20. únor 2014 Zaslaný

Chybějící přechody Evropská-Na Sekyrce a Komornická

Praha 6, 28. červenec 2018 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty