Světelná signalizace pro chodce je krátká!

1) Interval pro přecházení je extrémně krátký !!! I při rychlé chůzi dojdu do poloviny přechodu a už svítí červená. Už se tu tento přechod řešil a pochopila jsem z toho, že byla pouze přímo před přechodem přidána signalizace pro auta. Přesto mám pocit, že auta na mě čekají jen z dobré vůle. Byl by problém, aby byla zelená delší a chodec mohl přejít celý přechod na zelenou v normálním tempu? Když naskočí červená dřív, je to stresující a člověka to nutí dát se do běhu. Tak dlouho člověk čeká, než vůbec naskočí zelená, a pak mu je věnováno jen pár sekund.
2) signalizace se musí zmáčknout opakovaně. Tlačítko nefunguje úplně dobře

Zaslal: Nikol Kraft, 27.09.2018 v 18:34

Praha 7-

Štefánikův most, Praha 7

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Štefánikův most, Praha 7

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Výtluk u kanálu Nad královskou oborou

Praha 7, 30. červenec 2013 Zaslaný

Vypnutý semafor na přechodu v Korunovační ulici

Praha 7, 23. září 2016 Zaslaný

Přechod Vinoř

Praha - Vinoř, 08. srpen 2013 Zaslaný

Nevhodné nastavení signálu pro přecházení

Praha 5, 30. říjen 2017 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty