Zrušené zpomalovací pruhy v ulici Nad Okrouhlíkem

Dobrý den,
chci se zeptat, proč byly zrušeny zpomalovací pruhy v ulici Nad Okrouhlíkem, v zoně kde se smí jezdit max.rychlostí 30km/h. Po zrušení těchto zpomalovacích pruhů zde řidiči jezdi rychlostí 50km/h, někdy i rychleji.
Děkuji

Zaslal: Aleš Náhlý, 23.09.2018 v 22:59

Praha 8-

Nad Okrouhlíkem, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 12.10.2018 06:15

Dobrý den,

Uvedený zpomalovací práh byl odstraněn na podnět přilehlého domu a to z důvodu přenosu hluku a vibrací a také špatného odvodnění komunikace.

Po projednání s Policií ČR bylo rozhodnuto o odstranění i s přihlédnutím ke zde stanovené místní úpravy provozu (zóna s dopravním omezením).

S pozdravem

Marek Černý
Referent
Oddělení silničního správního úřadu
Odbor dopravy (OD)
Úřad městské části Praha 8



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Martin Málek: Odpověď pana Černého vysvětluje, proč byl zpomalovací práh zrušen, ale žádným způsobem neřeší problém, který tím vznikl - řidiči nyní najíždějí do obytné zóny Nad Okrouhlíkem/Wichterlova rychlostí, která je o mnoho vyšší, než povolená 30 a nic je nenutí zpomalit.

Jakým způsobem bude Odbor dopravy tuto situaci řešit? Proč práh po odstranění na (pro SVJ přilehlého domu) nebyl posunut na vhodnější místo? Zrovna toto je jedno z mála míst, kde práh opravdu potřeba je.
30.10.2018 v 11:11    

Chodci Sobě: Váš komentář jsme předali MČ Praha 8 s prosbou o další reakci.
02.11.2018 v 05:42    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nad Okrouhlíkem, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Bujná vegetace v S.K. Neumanna

Praha 8, 06. leden 2013 Zaslaný

Výtluk Na Poříčí

Praha 8, 03. prosinec 2012 Zaslaný

Rozbita lampa Benediktska, Ph1

Praha 1, 01. červen 2017 Zaslaný

Rozbité odpadkové koše v Riegrových sadech, Praha 2

Praha 2, 27. březen 2014 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty