Chybějící sv. přechod přes ul.V Olšinách u křižovatky s Nad Olšinami

Přichází-li chodec po východním ('pravém) chodníku ulice Průběžná a jde např. do Domu zubní péče Pekárek, musí překonat 1) světelný přechod přes ul. Průběžnou, 2) světelný přechod přes ul. V Olšinách zahrnující tramvajovou zastávku, 3) světelný přechod přes ul. Nad Olšinami. Jedná se přitom o zařízení, kam primárně chodí maminky s malými dětmi a tudíž i s kočárky. Stejná cesta je problematická i pro cestu do školky a školy You & Me ve Vilové. Navíc je poblíž lékárna dr. Max, kam zřejmě chodí i starší lidé - opět s pohybovými problémy.

Zaslal: Anonymní uživatel, 11.08.2018 v 11:05

Praha 10-
 
 

V olšinách, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 19.08.2018 22:25

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne
za tým zmente.to
Martina



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 14.09.2018 01:15

Vyjádření příslušného oddělení Magistrátu hl. m. Prahy, Odboru dopravních agend:

"Stávající uspořádání východního ramene křižovatky ulic V olšinách x Průběžná vybudování přechodu pro chodce neumožňuje. Především by se musela posunout světelná signalizace, což je po nedávné nákladné rekonstrukci SSZ v této křižovatce nereálné."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



V olšinách, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbité víko poklopu na ulici Saratovská, u pošty

Praha 10, 03. květen 2018 Zaslaný

Smazaný přechod Otakarova

Praha 4, 12. září 2013 Vyřešený

Silný provoz v ulici Sestupná

Praha 6, 02. listopad 2018 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty