Chodník tankodrom - za domy v ul. Lamačova 17-27, směrem od Grussovy

Dobrý den,
chtěli bychom upozornit na velmi špatný stav celého chodníku od ulice Grussova podél zadních vchodů domů Lamačova 17-27 (chodník sám o sobě nemá podle mapy název). Asfalt je zvlněný, polámaný, kanály propadlé i vystouplé, stav se za posledních pár let dost zhoršil. Jakmile na chodník napadá na podzim listí, nejsou nerovnosti a propadliny vůbec vidět. Zimní podmínky jsou samozřejmě také špatné. Netřeba říkat, že to je hojně využívaná cesta ke všem domům v Lamačově ul. 17-27, do novějších bytovek v ulici Do Klukovic, k dětským hřištím, k tramvaji, atd. Prosíme o uvedení do BEZPEČNÉHO stavu. Děkujeme.

Zaslal: Anonymní uživatel, 03.07.2018 v 07:08

Praha 5-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lamačova, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 04.07.2018 15:02

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět.

Tento byl naším prostřednictvím předán k zajištění nápravy na příslušného správce.

S pozdravem a přáním pěkného dne

za tým zmente.to

Martina



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 07.08.2018 20:02

Vyjádření příslušného oddělení Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a. s.:

"Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen příslušnému kompetentnímu pracovišti TSK. Děkujeme za Váš zájem o stav komunikací ve Vašem okolí."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Filip Kadlčík: No to bude pěkně drahá generální rekonstrukce toho liťáku. Odhaduji, že se k opravě nikdo nepřihlásí.
03.07.2018 v 08:11    

Veronika H: Uplynul téměř rok a není ani reakce TSK, ani náprava situace - prosíme o urgenci na TSK. Chodník je zejména na podzim a v zimě značně nebezpečný.
05.07.2019 v 17:56    

Chodci Sobě: Opravu jsme urgovali, podnět byl opět předán TSK.
16.07.2019 v 15:42    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Lamačova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný přechod v ul. Werichova

Praha 5, 12. prosinec 2016 Bez odpovědi

Zpomalovací opatření Křížová 3194/6a

Praha 5, 14. srpen 2019 Zaslaný

Chybějící chodník podél Mochovské

Praha 14, 19. březen 2019 Zaslaný

Díra v chodníku v Cimburkově

Praha 3, 23. únor 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty