Zhoršení přístupu na dětské hřiště v ulici Krčská

V rámci zón placeného stání na Praze 4 došlo k vyznačení nových parkovacích míst přímo u vstupu na dětské hřiště - nově bude tedy přístup na hřiště nutný mezi zaparkovanými auty, nemluvě o jejich otáčení.
Původní režim zakazoval autům do oblasti branky hřiště vjíždět, ale zákaz vjezdu byl posunut o cca 20 metrů: https://mapy.cz/s/2LVQF

Zaslal: Kamila Prousková, 25.06.2018 v 06:53

Praha 4-

Krčská, Praha 4

Aktualizace podnětu

12.07.2018

Kamila Prousková přidala následující aktualizace podnětu:

Vstup na hřiště skrz zónu placeného stání je nově ochráněn párem betonových zátarasů.

Bohužel však v místě nově parkuje více aut (leckterá i nelegálně) než dříve – odsun zákazu vjezdu za vstup na hřiště situaci zhoršil.


 
 


Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.07.2018 01:27

Dobrý den,

instalování citybloků by mělo zabránit tomu, aby přímo před vchodem na dětské hřiště zaparkoval automobil (byť dle doložené fotografie tam žádné vozidlo nestojí). Nelegálně zaparkovaná vozidla (z obrázku je patrné stání na žluté čáře) postihuje městská policie, na kterou se v těchto věcech prosím obracejte. Jde o věc, která není v kompetenci Úřadu MČ Praha 4.

S pozdravem

Mgr. Martin Habětínek
vedoucí oddělení zón parkovacích stání
Úřad městské části Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Eliška Kolomazníková: Je to jako vždy, pro autíčkáře se mohou odpovědní přetrhnout. Kvůli parkovacím stání vykácí kdejaký strom a keř. Veřejná zeleň je šmahem likvidovaná.
V tomto případě, když tam budou parkovat auta, tak maminky s kočárky mohou tak akorát natáhnout křídla a do parku přelétávat.
Připojuji se k paní Prouzkové a žádám o nápravu.
25.06.2018 v 14:41    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Krčská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící sloupek - Sládkovičova

Praha 4, 13. květen 2013 Zaslaný

Oprava dlazdeneho chodniku asfaltovymi zaplatami

Praha 4, 29. duben 2018 Zaslaný

Parkování na chodníku v Estonské

Praha 10, 08. červen 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty