Rozbity chodník Radímova ulice

Místy chybějící a rozkopaný chodník před parkem Kajetánka v ulici Radímova.

Zaslal: Michal Hrehor, 07.06.2018 v 00:21

Praha 6-

Radimova, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.06.2018 15:19

Děkujeme za informaci,již bylo v minulosti nahlášeno správci komunikace, TSK , a.s.

Ing. Jiří Beneš
vedoucí oddělení městské infrastruktury
Odbor dopravy a životního prostředí



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 07.06.2018 16:05

Vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den, v rámci plánované výstavby bytových domů na přilehlých pozemcích budou opraveny i chodníky."



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 17.12.2018 20:43

Chodci sobě: Podnět jsme znovu předali na MHMP, které by prostřednictvím svého správce, TSK, mělo zajistit nápravu.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 15.01.2019 15:09

Vyjádření příslušného oddělení Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Komunikace v rámci další výstavby v tomto úseku Radimovy bude rekonstruovaná."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

mh: Dobrý den,
Místo rozbitého chodníku je před parkem Kajetánka a zde se o žádnou spojitost s výstavbou v okolí nejedná!!! Plochy v okolí dle územního plánu jsou vedené jako vodní plocha a zahrady, tudíž argumentaci, že se čeká na výstavbu bytových domů nerozumím.
19.06.2018 v 10:24    

Novák Aleš: To je ale technická přesnost pane Beneši! "...již bylo v minulosti nahlášeno.."

Asi by bylo lepší napsat: "Na TSK to leží již od xy. srpna roku 20xy!
22.07.2018 v 15:23    

Mergenthal Petr: Tak co pane Beneši ?!! Odhodláte se konečně k tomu, abyste občany řádně, úplně a přesně informoval občany Prahy 6 ??? Nebo zahájíte urputné mlčení?

Co myslíte, jste tu pro ně, nebo oni pro Vás?
13.12.2018 v 14:17    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Radimova, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přemístěná zastávka autobusu 217 Malovanka

Praha 6, 29. březen 2012 Zaslaný

Neudržovaná zeleň

Praha 6, 09. červen 2016 Zaslaný

Chybějící chodník a cyklostezka mezi obcemi

Praha 20, 27. červen 2016 Zaslaný

Rozbitý chodník

Praha 9, 11. únor 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty