Rozbitý chodník u domu Bernolákova 1164/1

V ulici Bernolákova u domu 1164/1 je již řadu let rozbitý chodník z dlaždic. Bohužel část dlaždic již chybí. Dále je zde pěšina, kterou si denně zkracují chůzi desítky lidí. jak od parkoviště tak k popelnicím. Bylo by možné při úpravě chodníku toto nějak opravit, případně vybudovat na místo pěšiny chodník? Pomohlo by také odstranění klepadel, která již nikdo nevyužívá a jsou spíše nebezpečná vzhledem k jejich stáří.

Zaslal: Aleš Bořík, 29.05.2018 v 22:48

Praha 4-
 
 

Bernolákova, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

nováček: Bojím se, že pěšinka je na nějakém soukromém pozemku a nebude tudíž možné vybudovat chodníček.
08.06.2018 v 10:25    

Aleš: Vše je na obecním pozemku pod správou městské části - ověřeno přes katastr
09.06.2018 v 16:34    

nováček: Tak bych zkusil než tohle spíše dopravní forum, kontaktovat MČ odbor správy majetku či životní prostředí ( možná budou umět poradit rychleji- nějaké dlaždice a pod. ). A osobně by mě zajímal výsledek ( tohodle je po celé praze plno ).
Majitelem bude hlavní město Praha, ale ve správě by to mohla mít MČ ( můj dohad ).
Držím palce, po dlouhé době podnět, co má smysl, i když dopravně moc ne :-)).
11.06.2018 v 13:22    

Aleš: S městskou částí jsme v kontaktu, nic méně jejich odpověď byla velmi skromná a nejednoznačná. Na konkrétní dotazy ohledně úpravy a realizace už odpověď nepřišla žádná. Zatím tedy vyčkáváme a rozhodli jsme s využít tohoto portálu a také aplikace Lepší místo pro zviditelnění problému.
Děkuji Vám za podporu a určitě budu informovat, jak to probíhá dál.
12.06.2018 v 15:39    

Chodci Sobě: Díky!
13.06.2018 v 01:33    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Bernolákova, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.