Přechod Nad Nuslemi

Přechod v ulici Nad Nuslemi u křižovatky s ulicí Na Jezerce je dlouhý a nebezpečný. Auta na něj vjíždějí z ulice Na Jezerce často velmi rychle, navíc v křižovatce často parkuje auto, takže na přechod není dostatečně vidět (viz foto). Přechod by měl být zkrácen (dočasně aspoň pomocí plastových patníků nebo betonových zátaras), tím by zároveň byli řidiči při odbočování do ulice Nad Nuslemi nuceni zpomalit.

Zaslal: Jiří Francl, 16.05.2018 v 23:23

Praha 4-

Nad Nuslemi, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Petr: Osobne jsem pro jeho zruseni. V Nemecku jsou bezne na hlavnich silnicich jen snizene sjezdy pro kocarky bez vyznacene zebry aby zbytecne auta nemusela zpomalovat a chodci presli az auta nepojedou. Nejen v teto ulici ale v Praze cele je prechodu nesmyslne moc..
24.05.2018 v 13:29    

nováček: Petr- za tento názor tu budete brzo ukamenován :-)))). Tady je normální, že se vykřičí přechod na každém rohu a ještě se tu mnozí "odborníci" tváří, že i to je málo.
19.06.2018 v 14:18    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Nad Nuslemi, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Dlouhý úsek bez přechodu

Praha 4, 14. červen 2019 S odpovědí

Podchod/podjezd Mánesova mostu

Praha 1, 30. květen 2012 Bez odpovědi

Neoznačený přechod a chybějící přechod

Praha - Zbraslav, 01. červen 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty