Rozbitý chodník v parku mezi ulicemi Jabloňová a Zvonková

Dobrý den, již asi 2 roky je opravena část chodníku na pozemku 2078/258, Záběhlice (majitel Praha, správce Praha 10). Navazující části stále opraveny nejsou, přestože jsou velmi rozbité. Jsou tam boule, popraskaný asfalt, tvoří se tam louže, které nejdou obejít. Vzhledem k věkovému průměru obyvatel sídliště je kupodivu, že si tam ještě žádný důchodce nezlomil nohu.
Prosím, budou zbývající části chodníků také v dohledné době opraveny?
Podnět jsem poslala i Praze 10 na jejich MMS portál, nikdo se k němu ale nevyjadřuje.
Děkuji!.

Zaslal: Hana Nováková, 14.03.2018 v 14:18

Praha 10-
 
 
 

Zvonková, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 17.03.2018 00:56

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne

za tým zmente.to
Renata



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 13.04.2018 00:31

Vyjádření příslušného Úřadu městské části Praha 10:

"Dobrý den, oprava tohoto chodníku není pro letošní rok v plánu."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Hana Nováková: Dobrý den, tak to je opravdu vyčerpávající odpověď. Ale aspoň nějaká, že.. Nevadí, budu posílat další a další podněty k opravě tohoto nebezpečného chodníku.
13.04.2018 v 09:17    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Zvonková, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící dláždění v Sobotecké

Praha 10, 17. květen 2016 Vyřešený

Díra v chodníku

Praha - Petrovice, 25. únor 2012 Vyřešený

Díra v chodníku na Můstku

Praha 1, 21. leden 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty