Chodník od bazénu

Dobrý den, zajímalo by nás, zda MČ Pha 11 někdy prodlouží chodník od bazénu Jedenáctka v ulici Mírového hnutí k zastávce busu Benkova ve směru na Chodov. Chodník končí 'nikde' a k zastávce Benkova se tedy nedá plynule dostat - jedině ještě před koncem chodníku přejít na druhou stranu (kde také není chodník) a dostat se k podchodu. Zvlášť za tmy nic příjemného a kdo to tam nezná, tak neví, že má přejít a vydat se k podchodu. Velké množství chodců, kteří místo nepraktického podchodu raději silnici přebíhají nebo se vydají jen po obrubníku těsně vedle silného provozu, jasně svědčí o tom, jak nevhodné je celé řešení situace pro pěší v tomto úseku ulice. Děkujeme za informace.

Zaslal: Anonymní uživatel, 12.03.2018 v 19:35

Praha 11-

Mírového hnutí, Praha 11

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

prt: Dostupnost (stejných) linek autobusů je zajištěna v zastávce Brodského, kam vede od bazénu pohodlná a výrazně kratší cesta: https://mapy.cz/s/2t682

Zřízení chodníku by nebylo jednoduché, protože most přes Košíkovský potok již stojí a vedle vozovky na něm místo pro chodník není. Jen kousek severněji již stojí další most nové stezky pro chodce a cyklisty, jejíž návaznosti na areál bazénu jsou však zatím trochu nejasné (zejména kvůli průchodu přes parkoviště).
15.03.2018 v 10:43    

VH: To sice ano, na bus se da jit na jinou zastavku, ale tato cesta-necesta smeruje i jinam, nez jen na zastavku MHD, napriklad k obchodum jako Decathlon, atd.
15.03.2018 v 14:38    

Vratislav Filler: Ono by právě stačilo, kdyby k té lávce vedla z parkoviště nějaká přímá cesta, pokud možno bezbariérová.
09.03.2019 v 15:38    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Mírového hnutí, Praha 11

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vysoké obruby v křižovatce Türkova - U stojanu

Praha 11, 11. březen 2019 Zaslaný

Křižovatka Türkova - Květnového vítězství

Praha 11, 16. únor 2012 Zaslaný

Vozítka Segway

13. srpen 2012 Zaslaný

Znecistene schodiste

Praha 5, 14. říjen 2014 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty