Chodník od bazénu

Dobrý den, zajímalo by nás, zda MČ Pha 11 někdy prodlouží chodník od bazénu Jedenáctka v ulici Mírového hnutí k zastávce busu Benkova ve směru na Chodov. Chodník končí 'nikde' a k zastávce Benkova se tedy nedá plynule dostat - jedině ještě před koncem chodníku přejít na druhou stranu (kde také není chodník) a dostat se k podchodu. Zvlášť za tmy nic příjemného a kdo to tam nezná, tak neví, že má přejít a vydat se k podchodu. Velké množství chodců, kteří místo nepraktického podchodu raději silnici přebíhají nebo se vydají jen po obrubníku těsně vedle silného provozu, jasně svědčí o tom, jak nevhodné je celé řešení situace pro pěší v tomto úseku ulice. Děkujeme za informace.

Zaslal: Anonymní uživatel, 12.03.2018 v 19:35

Praha 11-

Mírového hnutí, Praha 11

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

prt: Dostupnost (stejných) linek autobusů je zajištěna v zastávce Brodského, kam vede od bazénu pohodlná a výrazně kratší cesta: https://mapy.cz/s/2t682

Zřízení chodníku by nebylo jednoduché, protože most přes Košíkovský potok již stojí a vedle vozovky na něm místo pro chodník není. Jen kousek severněji již stojí další most nové stezky pro chodce a cyklisty, jejíž návaznosti na areál bazénu jsou však zatím trochu nejasné (zejména kvůli průchodu přes parkoviště).
15.03.2018 v 10:43    

VH: To sice ano, na bus se da jit na jinou zastavku, ale tato cesta-necesta smeruje i jinam, nez jen na zastavku MHD, napriklad k obchodum jako Decathlon, atd.
15.03.2018 v 14:38    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Mírového hnutí, Praha 11

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přerostlá zeleň před přechodem

Praha 11, 04. červenec 2013 Vyřešený

Rozbitý chodník na Klárově

Praha 1, 14. září 2017 Vyřešený

Rozbity chodník Radímova ulice

Praha 6, 07. červen 2018 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty