Neexistující přechod - ulice Plzeňská - Na Radosti

Dobrý den,

Bydlíme v novostavbě „Na Radosti“ na jižním konci ulice Plzeňská, která je v tomto úseku frekventovaně využívána jako náhradní trasa v době dopravní špičky do metropole Zličín a jako výpadovka z Prahy směrem na Chráštany/Rudnou. Jezdí zde také nákladní vozy (32t), které jsou často bezmyšlenkovitě předjížděny osobními vozy, do skladů v areálu ve Strojírenské ulici. V tomto bytovém domě bydlí minimálně 10 rodin s dětmi s tím, že nejbližší škola i školka jsou v Řepích, což znamená pro každou rodinu x krát za den přejít v tomto místě ulici Plzeňská.

Bohužel zde není žádný přechod, žádný retardér ani žádná značka „pozor děti“ což způsobuje každé ráno nepříjemné situace, kdy silnici chce najednou přejít mnohdy i 10-ti členná skupina.

Ráda bych požádala o nějaké řešení, které nám umožní bezpečně přecházet v místě našeho bydliště. Zřízení retardérů, značky, případně zřízením přechodu (nejbližší je cca 200 m na křižovatce, ale při jeho využití se cesta do školy výrazně prodlouží, proto tam nikdo nechodí).

Děkuji Marie

Zaslal: Marie Nevěřilová, 03.03.2018 v 11:20

Praha 13-

Plzeňská, Praha 13

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Plzeňská, Praha 13

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečné schodiště u zastávky autobusu Luka

Praha 13, 05. leden 2013 Zaslaný

Chybějící stupně schodiště

Praha 13, 02. duben 2012 Zaslaný

City bloky na Záběhlické

Praha 10, 04. duben 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty