Neexistující stezka do parku Pilská

Jedná se o podchod vedle a pod vlakovou tratí, což je jediná možná cesta do blízkého zrekonstruovaného parku Pilská. Bohužel cesta zde neexistuje a po každém dešti či sněhu se zde nedá chodit. Nejde tedy tento směr vůbec používat. Pomohlo by cestu pokrýt alespoň štěrkem nebo ještě lépe vytvořit plnohodnotný chodník.

Zaslal: Tomáš Karčmář, 06.02.2018 v 21:04

Praha 14-
 
 

Lednická, Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 13.06.2018 18:39

Pěkný den,

děkujeme za doplnění, ulici Broumarskou řešíme, brzy zde budou umístěny cyklopruhy a přechod je také v řešení.

Děkuji za trpělivost, věřím, že vše brzy dáme do pořádku.

Hezké dny zatím!
Adéla Nováková
referentka odboru dopravy a ochrany prostředí ÚMČ Praha 14



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Adéla Nováková: Dobrý den,

děkujeme za upozornění. Probereme možné řešení a brzy se Vám ozveme.

Děkuji za trpělivost a přeji pěkný den!
21.03.2018 v 13:57    

F. Cvrčková: Doplňuji - nejde jen o "cestu do parku Pilská", ale též o dosti frekventovanou nejkratší spojnici starých Hostavic se zastávkou Praha-Kyje (z tohoto konce Hostavic je to blíž než do Počernic) a frekventovanou cyklistickou trasu. Na kyjském konci je zásadně nedořešený a velmi riskantní přechod-nepřechod přes Broumarskou.
12.06.2018 v 15:15    

Adéla Nováková: Pěkný den,

děkujeme za doplnění, ulici Broumarskou řešíme, brzy zde budou umístěny cyklopruhy a přechod je také v řešení.

Děkuji za trpělivost, věřím, že vše brzy dáme do pořádku.

Hezké dny zatím!
Adéla Nováková
13.06.2018 v 09:56    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Lednická, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící schody mezi ulicemi Jíchova a Smikova

Praha 14, 01. duben 2013 Zaslaný

Louže na chodníku

Praha 9, 06. květen 2013 Zaslaný

Chybějící asfalt v Ondříčkově

Praha 3, 06. květen 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty