Nevhodné nastavení signálu pro přecházení

Přechod pro chodce v ulici U Santošky má světelnou signalizaci nastavenou nevhodně pro přecházející chodce. Délka přechodu je 11 m, při běžné rychlosti (1,1 m/s) dojde chodec během zeleného signálu, který trvá 5 s, sotva do poloviny přechodu. Často tu přechází velké skupiny dětí (družina, školní akce).

Zaslal: ZŠ U Santošky, 30.10.2017 v 10:51

Praha 5-

U Santošky, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 04.12.2017 10:03

Úprava tohoto místa byla zpracována v dopravní studii pro ZŠ U Santošky v rámci projektu Bezpečné cesty do školy: http://www.prazskematky.cz/wp-content/uploads/BCS-Santoska_DS.pdf. Studie byla předána k realizaci Magistrátu hl. města Prahy a MČ Praha 5 v říjnu 2017. Budeme se zasazovat o její realizaci ze zdrojů určených pro rozpočtovou položku pražského BESIPu.

Chodci sobě – Pražské matky



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U Santošky, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.