Odpadky v ulicich,preplnene kontejnery - Balabenka

Nedostatecna kapacita/frekvence odvozu kontejneru na trideny odpad zpusobuje casto neporadek v ulicich, ktery se kumuluje a vetrem roznasi. Obcas si pripadam jako na smetisti. Prosime o pravidelny a castejsi uklid/sber odpadku a uschleho listi ulicich Lihovarska a okoli. Je to smutny pohled.

(Pozn. Chodci sobě: Fotka dodána kvůli tech. komplikacím později, pořízena po úklidu. Nicméně podle autorky podnětu se situace opakuje a bylo by dobré ji řešit pravidelnějším úklidem a ideálně i častějším odvozem kontejnerů, popř. navýšením jejich počtu.

Zaslal: Marketa Pachova, 08.01.2018 v 18:10

Praha 9-

Lihovarská, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 10.01.2018 14:22

Dobrý den,

celý systém nakládání s komunálním odpadem na území Hlavního města Prahy organizuje a financuje Magistrát hl. m. Prahy.

Magistrát jsme o zvýšení četnosti svozu u papírů a u plastů požádali.

Chodníky a vozovky jsou ve vlastnictví Hlavního města Prahy, resp. ve správě Technické správy komunikací hl. m. Prahy (TSK).

TSK podnět na úklid předáme.

S pozdravem

Mgr. Dagmar Brabcová
odpadové hospodářství, ovzduší
Oddělení životního prostředí
Odbor životního prostředí a dopravy
Mestská část Praha 9



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Lihovarská, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nefunkční semafor u Kauflandu Jarov

Praha 9, 19. prosinec 2016 Zaslaný

Neudržovaná silnice U Smetanky

Praha 9, 23. leden 2017 Zaslaný

Chybějící dopr. značení

Praha 2, 06. březen 2013 Vyřešený

Chybějící lavičky u kampusu UK JInonice

Praha 5, 08. listopad 2018 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty