Nevyhovující přístup k zastávce Přeštická (bus)

Přístup k autobusové zastávce Přeštická (směr Opatov) od souboru novostaveb Slunečný Vršek je nevyhovující. Stávající přechod pro chodce je až pod zastávkami a směřuje do starší zástavby sídliště Košík. Na Slunečný Vršek vede cesta rozblácenou cestičkou po kraji pole a poté bez přechodu přes silnici směrem k pěší cestě směřující k ulici Rižská (viz přiložený plánek). V těchto místech by bylo dobré zbudovat přechod pro chodce a důstojnější cestu po kraji pole k zastávce.

Zaslal: Jan Vojtíšek, 23.12.2017 v 21:13

Praha 15-
 
 
 

Doupovská, Praha 15

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 02.01.2018 20:16

Totožný požadavek je předán od roku 2015 MČ Praha 15 v rámci programu BESIP na MHMP - Odbor rozvoje a financování dopravy. O výběru akcí k přípravě projektové dokumentace, dalšímu projednání a realizaci rozhoduje Komise BESIP při MHMP z požadovaných akcí od všech MČ na území hl. m. Prahy dle priorit ( bezpečnost, nehodovost apod.).
Odbor dopravy ÚMČ Praha 15 sleduje spolu s Výborem dopravy a bezpečnosti ZMČ Praha 15 příp. realizaci akcí – viz zápisy z jednotlivých zasedání http://www.praha15.cz/uzemni-rozvoj-doprava/ - kde lze rovněž dohledat ostatní požadavky na realizaci akcí BESIP.

Zdeněk Havel
vedoucí OD ÚMČ Praha 15



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 04.01.2018 18:44

Reakce z MHMP:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za zaslaný podnět, který se týká přístupové cesty. Podnět byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.
Jakmile jej obdržíme, budeme Vás kontaktovat.

Přejeme krásný den.
Michaela
za tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 15.01.2018 17:35

Dobrý den,

níže Vám zasíláme vyjádření Magistrátu hl. m. Prahy, odboru hospodaření s majetkem:

"K níže uvedenému podnětu Vám sdělujeme, že se jedná se o pozemek parcel.č. 3450, k.ú. Chodov, kde na části tohoto pozemku je vybudovaná autobusová zastávka Přeštická (směr z centra). Jedná se o zkolaudovaný stav, kde chodník je vybudován pouze od přechodu pro chodce přes komunikaci Doupovská k této autobusové zastávce. Dále chodník nepokračuje, v sousedství jsou pole."

S pozdravem a přáním krásného dne
za tým zmente.to
Martina



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Zdeněk Havel - vedoucí OD ÚMČ Praha 15: Totožný požadavek je předán od roku 2015 MČ Praha 15 v rámci programu BESIP na MHMP - Odbor rozvoje a financování dopravy. O výběru akcí k přípravě projektové dokumentace, dalšímu projednání a realizaci rozhoduje Komise BESIP při MHMP z požadovaných akcí od všech MČ na území hl. m. Prahy dle priorit
( bezpečnost, nehodovost apod. ).
Odbor dopravy ÚMČ Praha 15 sleduje spolu s Výborem dopravy a bezpečnosti ZMČ Praha 15 příp. realizaci akcí - viz zápisy z jednotlivých zasedání http://www.praha15.cz/uzemni-rozvoj-doprava/ - kde lze rovněž dohledat ostatní požadavky na realizaci akcí BESIP.
02.01.2018 v 08:54    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Doupovská, Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící odpadkový koš u autobusové zastávky Kablo

Praha 15, 04. září 2013 Vyřešený

Rozbitý chodník v Přeštické ul.

Praha 15, 19. srpen 2015 Vyřešený

Autobusová zastávka Nemocnice Bubeneč

Praha 6, 13. únor 2012 Zaslaný

Nepřehledný bariérový přechod v ulici Čiklova

Praha 4, 03. říjen 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty