Osvětlení chodníků v ulici Drnovská

Je tam dost zastávek a u nich velmi mnoho špatně osvětlených, označených chodníků a večer není vidět nic.
Osobně se mi stalo, když jsem vycházel z jedné strany chodníku, tak jsem musel uskakovat před vozidlem. A věřím, že za to ani řidič nemohl, opravdu mne nebylo vidět při vcházení.
A stalo se mi to samé, když jsem vozidlo řídil, také jsem si všiml chodce na poslední chvíli.
(Prý tam byly již i smrtelné nehody, ale to jsem se dozvěděl jen z doslechu tedy.)

Opravdu je to velmi nebezpečné.

Zaslal: Pavel Vaňha, 20.12.2017 v 23:49

Praha 6-

Drnovská, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 03.01.2018 15:27

Vážení,

o doplnění osvětlení k Drnovské ulici byl vlastník veřejného osvětlení, Hlavní město Praha, požádán. Naposledy proběhla aktualizace požadavku v roce 2017, na základě zpětné informace je zařazeno do přípravy.

Ing. Jiří Beneš
vedoucí oddělení městské infrastruktury
Odbor dopravy a životního prostředí
Úřad městské části Praha 6



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Drnovská, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty