Přechody přes cyklostezku / inline dráhu na Ladronce

Na místech, kde cyklostezku (inline dráhu) kříží kolmo pěší stezky, chybí přechody pro chodce. Jedná se například o přímou pěší stezku propojující ulici Nad Motolskou nemocnicí se zastávkou tramvaje na Vypichu. Ve slunečné dny, kdy je provoz na inline dráze skutečně rušný, může být pro starší nebo méně pohyblivé lidi problematické inline dráhu na cestě k zastávce překonat.

Vyznačení přechodů pro chodce na těch nejvýznačnějších kříženích chodníků a cyklostezky by cyklistům / jezdcům na bruslích naznačilo, že se jedná o křížení s chodníkem, kde by měli umožnit chodcům bezpečně přejít. Například alespoň na kříženích cyklostezky a chodníku z ulice Nad Motolskou nemocnicí k zastávce Vypich by byly přechody podle mého názoru vhodné.

Zaslal: Anonymní uživatel, 19.09.2017 v 00:52

Praha 6-

Bělohorská, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Anonym: Koho cyklisti ohrožují? Nikdy tam není tak velký provoz.
01.10.2017 v 18:54    

Jirka: Podnět není z mé hlavy, na toto místo si mi stěžoval někdo bydlící v ulici Nad Motolskou nemocnicí.
Dovedu si představit, že pro starší málo pohyblivé lidi může být problematické za rušného slunečného dne stezku přejít, pokud se pohybují pomalu a mají strach a zrovna tam je mnoho bruslařů/cyklistů.
05.11.2017 v 20:27    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Bělohorská, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty