Matrace na rohu křižovatky Moravská - Šumavská

Na rohu křižovatky ulic Moravská - Šumavská leží už několik dnů matrace. Mohla by ji komunální služba uklidit? Děkuji.

Zaslal: Jiří Sedláček, 29.08.2017 v 22:10

Praha 2-

Šumavská, Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Šumavská, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Propadlý asfalt na Korunní

Praha 2, 28. květen 2013 Zaslaný

Rozsypaný chodník v Apolinářské ulici

Praha 2, 07. květen 2014 Zaslaný

Zákaz vstupu v ulici Nad Chaloupkami

Praha 10, 05. leden 2016 Vyřešený

Přehršel značek u zastávky Vodičková

Praha 1, 20. listopad 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty