Používání dlažebních kostek paušálně

Hezký den všem, ráda bych věděla, proč se na chodníky v Praze, a to i v lokalitách mimo centrum, paušálně používají dlažební kostky. Ano, možná pěkně zpočátku vypadají, ale špatně se v zimě udržují, chodníky jsou permanentně rozbité (a bohužel především právě v centru, běžte se projít pěší zonou - ostuda) a navíc se po nich dá chodit bez zdravotních následků jen v pevné turistické obuvi .

Děkuji za opravdu kvalifikovanou odpověď

Zaslal: Martina Hradilová, 17.08.2017 v 22:32

Praha 1-

Na příkopě, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

helena: Je to v Praze tradice. A jak byste si je představovala vy? Asfaltové? Asi by stačily kvalitní kostky a kvalitně provedená dlaždická práce (vzpomněla jsi si na nádherné dlážděné plochy v Portugalsku).
22.08.2017 v 11:20    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na příkopě, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozpadlá dlažba

Praha 1, 20. červenec 2017 Vyřešený

Uschlý strom na rohu Anežkého kláštera

Praha 1, 12. září 2017 Vyřešený

Propadající se chodník v Baranově ulici

Praha 3, 13. květen 2013 Vyřešený

Neprůchodný chodník Otakarova

Praha 4, 19. říjen 2012 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty