Chybějící chodník u zastávky Volha

Dobrý den,

u zastávky Volha chybí chodník, který by propojil zastávku s přilehlou cestou. Jsou zde vyšlapané dvě cestičky v celkové délce asi 4 metry, které jsou ale velmi blátivé. Jedná se tedy o minimální stavební úpravu, která ale výrazně zvýší komfort a pohodlí pěších.

Rád bych poprosil o vytvoření dlážděného nebo asfaltového chodníku. Vzhledem k častému výskytu cestujících s kufry a nedaleké koleji umožňující ubytování handicapovaných studentů bych řekl, že bezbariérová forma chodníku bude optimální.

Těším se na Vaši odpověď.

S pozdravem,
Vladimír Palička

Zaslal: Vladimír Palička, 01.05.2017 v 23:34

Praha - Kunratice-

U Kunratického lesa, Praha - Kunratice

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U Kunratického lesa, Praha - Kunratice

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Ohrožování chodců najížděním vozidel na chodník

Praha - Kunratice, 15. duben 2013 S odpovědí

Vídeňská na Betáni

Praha - Kunratice, 26. duben 2012 S odpovědí

Výtluk na rohu Francouzské a Záhřebské

Praha 2, 10. červenec 2013 S odpovědí

Zflikovaná dlažba na nároží v Jagellonské.

Praha 3, 17. květen 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty