Rozbitý chodník (ul. Seidlova)

Výmoly a propadliny na chodníku.

Zaslal: Andrej Bratuchin, 25.04.2017 v 22:02

Praha 12-

Seidlova, Praha 12

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Seidlova, Praha 12

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Lampa nesvítí přes stromy

Praha 12, 29. listopad 2018 Zaslaný

Špatně viditelný přechod pro chodce

Praha 12, 23. září 2018 Zaslaný

Rozbitý chodník ev Slezské 397/12

Praha 2, 29. leden 2016 Zaslaný

Neexistující stezka do parku Pilská

Praha 14, 06. únor 2018 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty