Poškozené značení přechodu v ulici Ružinovská

Po opravě vozovky v létě 2016 nedošlo k obnovení vodorovného značení přechodu na rohu ulic Ružinovská a Kukučínova.

Bylo by skvělé, pokud by se podařilo vodorovné značení obnovit v dohledné době. Přechod denně používám a pravidelně je blokován řidiči, kteří nerespektují svislé dopravní značení.

Zaslal: Daniel Komrska, 17.04.2017 v 17:32

Praha 4-

Ružinovská, Praha 4

Aktualizace podnětu

19.05.2017

Daniel Komrska přidal následující aktualizace podnětu:

Chybějící značení bylo tento týden doplněno. Škoda jen, že to stávající nebo obnoveno.

Každopádně děkuji portálu Chodci sobě za zprostředkování komunikace s odpovědnou osobou.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 18.04.2017 15:53

Vážený pane Komrsko,

Správce komunikace Technická správa komunikací a.s. se sídlem Řásnovka 8, Praha 1 byl upozorněn a vyzván silničním správním úřadem ÚMČ Prahy 4 k provedení okamžité nápravy vodorovného dopravního značení V7a přechodu pro chodce . Děkujeme Vám za upozornění a přeji hezký zbytek dne

Bc. Petr Vlasák
Vedoucí oddělení dopravy
Odbor životního prostředí a dopravy (OŽPAD) / Oddělení dopravy
Úřad městské části Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Eva Šuchmanová: Děkujeme za aktualizaci, přesouváme do vyřešených, snad bude nyní přechod řidiči respektován. Hezký víkend.
19.05.2017 v 13:30    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Ružinovská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.