Chybějící přechod a parkování na nájezdech pro vozíčkáře a kočárky

Chybí přechod přes Čelakovského sady před restaurací Druhej Svět (v logické návaznosti na chodník podle Sokolské a parkovou cestu směrem k Národnímu muzeu). Ulice Čelakovského sady není frekventovaná, z hlediska automobilové dopravy by tedy zřízení přechodu nemělo představovat problém, pěší trasa podle Sokolské naopak frekventovaná je. V místě jsou zřejmě po dříve existujícím přechodu i nájezdy pro kočárky a vozíčkáře. na kterých však pravidelně parkují auta, takže chodci se mezi nimi leckdy musí různě protahovat bokem či je oklikou obcházet a hledat mezery.

Zaslal: Fatima Cvrčková, 08.03.2017 v 14:57

Praha 1-
 
 

Čelakovského sady, Praha 1

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Fatima Cvrčková: Omlouvám se za špatné umístění značky - jde o ústí Čelakovského sadů do Mezibranské, v mapě omylem umístěno o křižovatku dál.
08.03.2017 v 15:10    

Chodci Sobě: Pokusili jsme se opravit, snad to víceméně sedí.
08.03.2017 v 15:44    

Fatima Cvrčková: Ano, sedí, děkuji.
08.03.2017 v 15:57    

nováček: To je místo pro přecházení a ne přechod a auta zde stojí v rozporu se zákonem ( poslat to měšťákům ).
Přechod je naprostá hloupost
08.03.2017 v 16:20    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Čelakovského sady, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbita lampa Benediktska, Ph1

Praha 1, 01. červen 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník na náměstí Republiky

Praha 1, 01. únor 2016 Vyřešený

Nebezpečný, špatně viditelný a neosvětlený přechod

Praha - Dolní Měcholupy, 10. únor 2012 Vyřešený

Laguna na přechodu pro chodce

Praha 3, 06. květen 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty