Rozpadající se nový chodník

Došlo ke sklopení obrubníku a propadu dlažby.
Domnívám se, že problém vznikl z důvodu použití nevhodného rozměru obrubníku.

Zaslal: Anonymní uživatel, 13.01.2017 v 22:29

Praha 9-

Měšická, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 16.01.2017 21:53

Dobrý den,

děkujeme za info, opravu chodníku v Měšické zajistíme.

S pozdravem

Tomáš Holeček
radní pro životní prostředí a dopravu MČ
Rada MČ Praha 9



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 17.01.2017 14:44

Dobrý den,

děkuji za podnět k opravě chodníku. Oprava obrubníku bude provedena za příznivých klimatických podmínek spolu s opravou živicechodníku.

S pozdravem



Ing. Stanislav Goller
vedoucí oddělení investic a údržby
Oddělení technicko provozní a investiční
Odbor správy majetku
Dobrý den, děkuji za podnět k opravě chodníku. Oprava obrubníku bude provedena za příznivých klimatických podmínek spolu s opravou živicechodníku.

S pozdravem

Ing. Stanislav Goller
vedoucí oddělení investic a údržby
Oddělení technicko provozní a investiční
Odbor správy majetku



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Měšická, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nepořádek na dětském hřišti v ulici U Nové školy

Praha 9, 16. leden 2018 Nově zaslaný

Louže na chodníku

Praha 9, 06. květen 2013 Zaslaný

Chodník a silnice ve špatném stavu

Praha 10, 10. červenec 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty