Rozbitý chodník(schody) Milady Horákové 116/109, Praha 6

Rozbitý schod na úzké podestě. Hrozí zranění.

Zaslal: Zdeněk Skula, 10.01.2017 v 09:47

Praha 6-
 
 
 

Milady Horákové, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 28.01.2017 10:34

Dobrý den,

na závadu chodníku bude upozorněn správce komunikace se žádostí o urychlenou opravu.

Děkujeme Vám.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jaroslava Kadeřábková
sekretářka
Odbor dopravy a životního prostředí
Úřad městské části Praha 6



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 23.02.2017 12:09

Dobrý den,

Vámi nahlášená závada byla předána na TSK 1600 - oblastní správa Severozápad, e-mail: odd1600@tsk-praha.cz.

S pozdravem

Lukáš Randus
dispečink TSK-IIKS



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Zdeněk Skula: Dobrý den,

žádáme o urgentní vyřešení požadavku, který byl nahlášen více než před měsícem. Jde o vytíženou komunikační trasu a hrozí zranění a pád na schodech.

Děkuji
22.02.2017 v 09:37    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Milady Horákové, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný přechod u Stromovky

Praha 6, 16. říjen 2012 Zaslaný

Rozbitá dlažba u metra Strašnická

Praha 10, 12. listopad 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty