Chodník nad Mateřskou školkou Jeseniova 204/2686 v parku Židovské pece

3x velké praskliny asfaltu příčně přes celou šíři chodníku

Zaslal: Pavel Stoklasa, 03.01.2017 v 12:18

Praha 3-
 
 
 

Jeseniova, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 04.01.2017 09:02

Dobrý den,

uvedený chodník je ve správě Městské části Praha 3. Dotaz byl předán našemu Odboru ochrany životního prostředí, který je v dané věci kompetentní.

S pozdravem
vedoucí odboru dopravy
Ing. Milan Kepka
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 10.01.2017 23:07

Dobrý den,
daný podnět jsme přezkoumali, až se zlepší klimatické podmínky, ještě jednou danou lokalitu ohledáme a praskliny, u kterých by hrozilo nebezpečí úrazu, necháme opravit.

S pozdravem

Marcela Něničková

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3
Odbor ochrany životního prostředí / oddělení správy zeleně a komunikací
Ing. Marcela Něničková
referentka



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Jeseniova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbité a sflikované chodníky v Jagellonské ulici

Praha 3, 01. květen 2012 Zaslaný

Propadlá chodníková mříž

Praha 3, 01. červen 2018 Zaslaný

Úprava polní cesty v Dolních Chabrech

Praha - Dolní Chabry, 24. duben 2018 Zaslaný

Několik děr v dlažbě u stanice Malostranská

Praha 1, 14. červen 2018 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty