Nebezpečný přechod v ul. Werichova

Špatný rozhled díky autům parkujícím těsně u přechodu, rychle jedoucí auta, večer chybí osvětlení.

Zaslal: Spolek rodičů V Remízku Barbora Tesková, 12.12.2016 v 21:58

Praha 5-

Werichova, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Werichova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přechod Říčanská

Praha 10, 21. březen 2013 Vyřešený

Přechod u tram. zastávky Ruská

Praha 10, 06. květen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty