Rozbitá a prověšená lanovka na dětském hřišti v parku Jahodnice

Na detskem hristi v parku mezi Dolnimi Pocernicemi a Jahodnici (vedle Alberta) je lanovka pro deti, ktera ma provesene lano, jezdit na ni tedy neni mozne, jelikoz gumovy sedak pri zatizeni pri jizde drhne o zem, a jeste k tomu ma lanovka utrzenou bezpecnostni zarazku. Hriste je jinak pekne a je skoda, ze tato nova lanovka nefunguje.

Zaslal: Veronika Chrobok, 03.12.2016 v 01:34

Praha - Dolní Počernice-
 
 

Českobrodská, Praha - Dolní Počernice

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 13.01.2017 14:32

Dobrý den,

na základě Vašeho podnětu, který se týká rozbité lanovky na hřišti v parku Jahodnice zaslané e-mailem dne 3.1.2017 na adresu
stransky@dpocernice.cz ,sděluji následující:

Při roční revizi herního hřiště, která proběhla dne 7.5.2016 , byl herní prvek funkční a vyhovoval bezpečnému provozu.
Provozní doba dětského hřiště je pouze v letních měsících.
Abychom předešli úrazům, nechali jsme lanovku odmontovat a opět jsme doplnili dětské hřiště návštěvním a provozním řádem.
Než bude hřiště zprovozněno, herní prvek opravíme tak, aby sloužil dětem k jejim hrám.

S pozdravem

Mgr. Edita Hejdová
tajemnice ÚMČ - Dolní Počernice



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Děkujeme za informaci, podnět jsme poslali do Dolních Počernic.
03.01.2017 v 12:15    

Václav Kříž: Emailem jsme odpověděli:

Dobrý den,
Vámi zmíněné dětské hřiště se nachází mimo území Prahy 14 a to na území MČ Praha Dolní Počernice.

Václav Kříž
ODOP ÚMČ Praha 14
02.01.2017 v 17:12    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Českobrodská, Praha - Dolní Počernice

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nevyhovující pěšina Vinice – Xaverovský háj

Praha - Dolní Počernice, 15. září 2014 Zaslaný

Olupující se beton ze stropu pod železničním mostem

Praha - Dolní Počernice, 22. březen 2019 Zaslaný

Oprava chodníku v ulici Doupovska

Praha 15, 17. říjen 2014 Vyřešený

Odpadky u kontejneru na sběr šatstva v Jahodové ul.

Praha 10, 31. květen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty