Chybějící přechod - Čechova čtvrť

Dobrý den,

u jižní části tramvajové zastávky Čechova čtvrť chybí přechod pro chodce. Nejbližší přechod je na opačném konci vzdáleném cca 60-70 metrů. Chybějící přechod má za následek časté přecházení chodců, a to včetně malých dětí, spěchajících na tramvaj. Stávající stav je značně nebezpečný a řešením by bylo vybudování přechodu na jižní části zastávky (viz přiložené foto s přecházejícími chodci).

Zaslal: Miroslav Matej, 25.04.2016 v 10:31

Praha 12-
 
 
 
 

Dolnocholupická, Praha 12

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 21.05.2016 09:32

MČ předala podnět silničnímu správnímu úřadu MHMP, Ing. Andree Davidové.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Dolnocholupická, Praha 12

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník (ul. Seidlova)

Praha 12, 25. duben 2017 Nově zaslaný

Rozbitý chodník: U Kamýku 284

Praha 12, 19. únor 2017 Zaslaný

Chybí vyznačení přechodu Vysočanská

Praha 9, 18. leden 2015 Zaslaný

Přechod přes ulici K Ďáblicům

Praha - Dolní Chabry, 24. duben 2018 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty