Jarní úklid ulic - Klánovice

Dne 7. 4. 2016 jsem zaznamenal, že proběhl jarní úklid v ulicích Aranžérská a Voňkova v Praze Klánovicích. Byl jsem překvapen, jakým způsobem. Vzhledem k tomu, že nedošlo k vyparkování vozidel, objížděl čisticí vůz tyto vozidla a ulice tak podle toho vypadá, viz foto příloha.
Věřím, že toto není konečný stav úklidu v ulicích Praze Klánovicích, a že bude sjednána náprava.

Děkuji

Zaslal: Zdeněk F., 10.04.2016 v 15:30

Praha - Klánovice-

Voňkova, Praha - Klánovice

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Voňkova, Praha - Klánovice

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Slavětínská ulice

Praha - Klánovice, 19. březen 2012 S odpovědí

Chybějící chodník na místní komunikaci

Praha - Klánovice, 29. únor 2012 Vyřešený

Zapomenuté dlaždice na chodníku

Praha 4, 03. srpen 2014 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty