Chybějící chodník před kolejí Volha

Před kolejí Volha chybí celý úsek chodníku podél ulice U Kunratického lesa. Chybí i přechod přes kolmou ulici K Verneráku.
Je zde pouze bahnitá pěšina, která je pro pěší velmi nepříjemná, obzvlášť po dešti.

Prosím o zřízení regulérního chodníku v tomto úseku.

Zaslal: Petr Dlouhý, 06.04.2016 v 20:00

Praha 11-

U Kunratického lesa, Praha 11

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Zek: V těchto místech je přechod nereálný. Neustále by na něm stála vozidla která dávají přednost před odbočením. Jediná naděje je světelná křižovatka. Pak by byl umožněn bezpečný přechod chodců. Jezdí tudy přes 10 000 aut za den a to je dostatečný počet podle pravidel HMP pro budování světel.
08.05.2016 v 16:47    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U Kunratického lesa, Praha 11

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Křižovatka Türkova - Květnového vítězství

Praha 11, 16. únor 2012 Zaslaný

Chodník U Modré školy

Praha 11, 19. listopad 2018 Zaslaný

Nepodařená oprava průchodu mezi Malinovou a Jahodovou

Praha 10, 30. červenec 2017 Zaslaný

Uvolněný kryt žlabu na dešťovou vodu

Praha 20, 23. březen 2012 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty