Chybějící přechod pro chodce Na Hřebenech II × Pod Děkankou

Na celkem frekventované pěší trase chybí při křížení vozovky (s ulicí Pod Děkankou) přechod pro chodce. To kromě nejasné přednosti pro chodce svádí řidiče k nevhodnému parkování, které pak činí místo ještě nebezpečnějším.

Zaslal: Tomáš Hladík, 22.01.2016 v 08:48

Praha 4-

Pod Děkankou, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Pod Děkankou, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Neprůchozí chodník v Jižní XIII

Praha 4, 20. únor 2014 Vyřešený

Rozbitý chodník u domu Bernolákova 1164/1

Praha 4, 29. květen 2018 Bez odpovědi

Chybějící přechod

Praha 6, 23. březen 2014 Zaslaný

Chybějící přechod v ulici Za Invalidovnou

Praha 8, 21. květen 2016 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty