Zarostlé osvětlení a asfalt na zkratce Čs. exilu x Hornocholupická

Náletové dřeviny brání průchodu a stíní veřejnému osvětlení, asfalt chodníku rozbit kořeny a mrazovými výtluky.

Zaslal: Jiří Hykl, 09.12.2015 v 15:12

Praha 12-

Hornocholupická, Praha 12

Aktualizace podnětu

25.09.2020

Jiří Hykl přidal následující aktualizace podnětu:

Po pěti letech jsou lampy opět zarostlé



11.11.2021

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Asfalt byl opraven, lampy a dopravní značení stále zarostlé...:-(( Jiří Hykl



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 01.10.2020 06:18

Po novém předání podnětu na odpovědná místa jsme dostali odpověď z MHMP, kde je podnět veden v systému Změňte.to pod ID UBE52202007726:

Dobrý den,

zaslaný podnět jsme v pořádku přijali a předali jsme jej kompetentnímu řešiteli k vyjádření. Jakmile obdržíme odpověď, ihned Vás budeme informovat o stavu řešení.

Pokud by Váš podnět přestal být aktuální, například dojde-li dříve k nápravě či změně, prosím informujte nás.

Děkujeme za trpělivost a užitečný tip.

S pozdravem a přáním hezkého dne
tým změňte.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 14.10.2020 11:43

Dobrý den,
obdrželi jsme vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s., které zasíláme níže:

„Dobrý den,
TSK zajistí údržbu zeleně na části pozemku parc. č. 3958/1, k.ú. Modřany, při cestě pro pěší v ul. Hornocholupická směr na Čs. Exilu v tomto rozsahu:
Odstranění náletové zeleně u zábradlí (obě strany), v úrovni mezi vozovkou a hranou odvodňovacího žlabu, za účelem úpravy průchozího profilu cesty pro pěší.
Termín zhotovení 11-12 /2020.
Zeleň, která stíní stožár veřejného osvětlení vyrůstá na pozemku parc. č. 2341, k.ú. Modřany (vlast. Hl. m. Praha) a na pozemku parc. č. 2368/1, k.ú. Modřany (soukr.vlastníci).
Stavba – zpevněná plocha cesty pro pěší není ve správě TSK."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Chodci Sobě: Podnět jsem opět zaslali na Odbor životního prostředí MČ Praha 12 s prosbou o reakci a pro jistotu také na pražský magistrát prostřednictvím systému Změňte.to.
26.09.2020 v 11:12    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hornocholupická, Praha 12

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Komořany - Na Beránku > neexistující pěší spojení

Praha 12, 10. leden 2019 S odpovědí

Nedodržování zákazu zastavení v ulici Angelovova

Praha 12, 10. září 2013 Bez odpovědi

Rozbitý chodník na zastávce autobusu Budějovická

Praha 4, 25. červenec 2013 Vyřešený

Rozbitý povrch v uličce Mezná

Praha 5, 03. prosinec 2018 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty