Zanedbané náměstíčko mezi ulicemi Fabiánova x Musílkova

,,Náměstíčko' mezi ulicemi Fabiánova x Musílkova je zablokované auty, je zde špatný přehled o dopravní situaci, špatně se zde přechází.

Zaslal: Eva Medková, 04.06.2015 v 14:19

Praha 5-

Fabiánova, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 27.06.2015 15:15

Dobrý den,
jelikož jsou zástupci MČ P5 i Ú MČ P5 přítomni procesu mapování problémových míst týkajících se bezpečné cesty do ZŠ Nepomucká, předpokládáme, že tato problematika bude předmětem návrhu úprav komunikační sítě. Následná realizace navržených opatření náleží poté vlastníku popř. správci komunikace, kterým je hl. m. Praha popř. správce - Technická správa komunikací hl. m. Prahy.

S pozdravem

Ivan Růžička
Odbor dopravy ÚMČ Praha 5



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Fabiánova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přechod u mateřské školky

Praha 5, 27. srpen 2012 Zaslaný

Parkování na chodníku na Klárově

Praha 1, 17. červenec 2016 Bez odpovědi

Neustálé parkování aut na chodníku v ulici Novákových

Praha 8, 26. listopad 2014 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty