Nesladěná světelná signalizace na děleném přechodu

Svetelna signalizace na delenem prechodu na krizovatce v ulici Libusska od Lidlu a Durychova je nesladena. Deleny prechod ma dvoji signalizaci, po stisknuti tlacitka pro prechod ma jedna cast zelenou a druha stoji na cervenou, a z leva jezdi auta od Libuse, ktera maji zelenou. Je to nebezpecne a matouci, hlavne pro deti. Navic jakmile se na kratsim useku prechodu rozsviti zelena, na delsim useku v zapeti je uz cervena, takze je temer nemozne prejit na zelenou cely deleny prechod.

Zaslal: Dagmar Motlova, 04.06.2015 v 13:42

Praha 4-

Durychova, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 04.06.2015 17:59

Dobrý den,

děkujeme za informaci s tím, že s ohledem na znění Statutu hl.m. Prahy je problematika světelně řízených křižovatek i přechodů v kompetenci odboru dopravy Magistrátu hl.m. Prahy, Jungmannova 35, Praha 1. E-mail přeposíláme.

Faloutová Lucie
Odbor dopravy ÚMČ Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Durychova, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Prosíme si zelenou pro chodce

Praha 4, 10. březen 2012 S odpovědí

Semafor proti chodcům v Karmelitské

Praha 1, 14. srpen 2014 Vyřešený

Krátký interval na semaforu pro chodce

Praha 10, 17. květen 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty