Parkování aut u terminálu Želivského na trávníku

Parkující auta na zeleni, prosíme o zákaz stání na trávníku.

Zaslal: ŠIMON TOKAR, 01.05.2015 v 02:00

Praha 3-

Izraelská, Praha 3

Aktualizace podnětu

16.07.2019

Jitka Zavázalová přidala následující aktualizace podnětu:

Po čtyřech letech to tam vypadá stejně!!
Žádám o zatravnění té plochy a vysazení nízkých keříků po obvodu!!




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 05.05.2015 12:27

Dobrý den.
Zákaz zastavení na komunikační zeleni vyplývá z obecné úpravy provozu na pozemních komunikacích. Konkrétně jde o § 27 odst. 1) písm. r) zákona č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích. Umísťování dopravní značky je tedy nadbytečné. Podnět zároveň předáváme Městské polici hl.m. Prahy.
S pozdravem

Ing. Martin Vančura

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3
Odbor dopravy



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 19.05.2020 06:55

Dnes přišla odpověď z MHMP...:

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět. Při revizi starších podnětů jsme zjistili, že Vám nebylo zasláno vyjádření od příslušné instituce.

Odpověď jsme si opět vyžádali a můžeme Vám sdělit, že se v dané části jedná o soukromý pozemek.

Omlouváme se za pozdní odpověď způsobenou nedoručením od instituce.

S pozdravem

Tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

šimon tokar: stačilo by pridal zelene zarazky proti parkovani jako jsou naprikad na Seifertove ulici u zastavek Lipanská to mi zas tak zbytecne nepripada.dekuji ps: chtelo by jeste ostrihat ker u prechodu pro chodce hned vedle nahlasene stiznosti
05.05.2015 v 12:38    

TOKAR: STÁLE NA TOMTP MÍSTE PARKUJI AUTA A NIC SE S TIM NEDEJE, NIC SE NEŘEŠÍ !
10.03.2016 v 10:03    

Moše Silberstein : A co takhle Vančura, kdyby oni zařídili, tam na ten kus pozemku nasít trávu!
Ale to by oni museli, Vančura, myslet a pracovat a mít výsledky!!!
Vančura, dělají něco!
A ke kraji obrubníků, nechaj dát do té trávy, Vančura, tak asi tři až pět balvanů, tak po padesáti kilech, o výšce tak 30 cm, a bude po problémech se stáním vozidel na komunikační zelni.
16.07.2019 v 15:43    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Izraelská, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vysypaný chodník v Sudoměřské

Praha 3, 24. prosinec 2012 Vyřešený

Díra v chodníku na rohu Vinohradské a Jičínské

Praha 3, 18. červenec 2015 S odpovědí

Nedodržování zákazu zastavení v ulici Angelovova

Praha 12, 10. září 2013 Bez odpovědi

Stání aut na chodníku

Praha 4, 29. duben 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty