Nebezpečný pozůstatek po kovové zábraně uprostřed chodníku

Problém je na chodníku, který vede od prodejny Lidl v Hostivaři směrem na jih. Je na nejvyšším místě cesty, na temeni kopce. Ulice Padovská je pouze poblíž, problém se nenachází v samotné ulici Padovská. Jedná se o pozustatek po neuměle odstraněné zábraně, která sloužila k zamezení průjezdu aut. Za určitých okolností (vrstva sněhu/listí nebo v noci) tento relikt může někomu způsobit zranění, defekt, nebo jinou nepříjemnost.

Zaslal: Filip Jareš, 01.03.2015 v 23:54

Praha 15-
 
 

Padovská, Praha 15

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 22.09.2015 09:48

Podnět byl sice předán vlastníku komunikace, MHMP, ale dosud bez reakce, posíláme znova.
Chodci sobě



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Bervid: A co za poslední čtyři roky? Napsali z magistátu něco?
Pokud ne, prosím o urgenci.
28.06.2019 v 14:26    

Chodci Sobě: Ne, zkoušíme znovu na MČ.
01.07.2019 v 12:00    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Padovská, Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící přechod pro chodce v nepřehledné zatáčce

Praha 15, 12. červenec 2017 S odpovědí

Keře přerůstající do chodníku - ulice K Horkám

Praha 15, 25. duben 2016 Bez odpovědi

Olupující se beton ze stropu pod železničním mostem

Praha - Dolní Počernice, 22. březen 2019 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty