Neustálé parkování aut na chodníku v ulici Novákových

V ulici Novákových se velmi často objevuje auto úplně na chodníku. Rozumím tomu, když jde o dodávku, která nakládá/vykládá zboží do baru či obchodu, zde se však často jedná o parkování, které bezohledně znepříjemňuje pohyb chodců či úplně zamezuje průchod např. dětským kočárkům.

Zaslal: Barbora Planková, 26.11.2014 v 14:43

Praha 8-

Novákových, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Novákových, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přecházení u stanice Ládví

Praha 8, 26. říjen 2017 S odpovědí

Lepší povrch chodníku

Praha 8, 09. listopad 2012 S odpovědí

Norská - přechod - Kodaňská

Praha 10, 20. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty