Žádné komentáře
Chybějící přechod pro chodce u zastávky Sídliště Modřany
Dobrý den, po rekonstrukci tramvajové tratě do zastávky Sídliště Modřany jsem doufala, že bude vyřešen problém s chybějícím přechodem pro chodce u této zastávky. Je zde sice podchod, který ale nikdo nevyužívá a všichni cestující, včetně dětí a maminek s kočárky, přebíhají frekventovanou silnici. Na zastávce o jednu stanici níže Modřanská rokle je také podchod, ale zároveň i přechod pro chodce! Krom toho, asi o 60 m nad tímto přechodem je další přechod pro chodce, který vede od 'nikud nikam' a není nikým využíván! Napadlo mě, že by se tento 'nesmyslný' přechod přemístil o několik metrů výše, právě k zastávce Sídliště Modřany.
Nechápu, proč jsou u zastávky Modřanská rokle dva přechody pár metrů od sebe a další přechod je až u ulice Levského.
Doufám, že zvítězí zdravý rozum a že nevyužívaný a zbytečný přechod pro chodce bude přesunut na místo, kde je opravdu potřeba.
Přikládám foto - silnice u zastávky Sídliště Modřany, přechod a podchod u zastávky Modřanská rokle, na třetí fotografii je další přechod (zbytečný).
Děkuji
Zaslal: Dana Ptáčníková, 28.08.2022 v 17:08

Generála Šišky, Praha 12
Aktualizace podnětu
04.10.2023
Dana Ptáčníková přidala následující aktualizace podnětu:
Za více než rok se nic nezměnilo. Spousta lidí nadále přebíhá tříproudou, hodně frekventovanou silnici a kličkuje mezi projíždějícími automobily.
Komunikace o řešení podnětu
Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.