Anonymní uživatel |
||||||||||
2 | celkem zaslaných | 0 | nově zaslaných | 0 | s odpovědí | 2 | vyřešených | 0 | bez odpovědi | Seřadit podle počtu hlasů |
Nedořeš. přístup na dět. hřiště–bude probíhat rekonstr. vodovodu
Kladská, Praha 2
Kategorie: Chodníky
Zasláno: 15. 07. 2012
Přístup na dětské hřiště není dořešen. Chodník je znečištěný a zanedbaný. Parkující auta nemají jasně zakreslenu hranici, kde mají parkovat, a tak často parkují téměř v zeleni. Jeden ze stromů na hranici vozovky zcela chybí, zbyl po něm jen základ. V jiné části ulice naopak zasahuje neodstraněný základ po stromu do chodníku a dále jej zužuje. Zeleň v parku je neudržovaná, což způsobuje další zúžení chodníku. V místě bude probíhat rekonstrukce vodovodního potrubí. Bylo by vhodné této akce využít a adekvátně upravit vstup do dětškého hřiště.
Nebezpečná díra v zemi, neupravený vchod na dětské hřiště
U vodárny, Praha 2
Kategorie: Chodníky
Zasláno: 15. 07. 2012
Chodník na levé straně uice u Vodárny, směrem k nám JZP je neupravený a zanedbaný. Návštěvníci dětského hřiště a chodci jsou nuceni chodit po hlíně. Poblíž křižovatky s ulicí Slezská je nebezpečná díra v zemi.