Karolína Fulínová Lišková

Registrovaný: 08. únor 2016

3 celkem zaslaných 0 nově zaslaných 2 s odpovědí 1 vyřešených 0 bez odpovědi Seřadit od nejnovějších

Parkující auta na chodníku.
S odpovědí

Parkující auta na chodníku.
Nad Primaskou, Praha 10

Kategorie: Parkování aut
Zasláno: 02. 07. 2016

V části ulice Nad Primaskou je zřejmě ne zcela dobře zvolený způsob parkování aut. Auta velmi často stojí daleko za vyznačenou linií a zasahují do prostoru vyhrazeného pro chodce. Menší 'přešlap' je pochopitelný, ale tento případ je již neomluvitelný. Chodec zde nemá skoro prostor pro chůzi, nehledě na případnou jízdu s kočárkem, či na vozíku. (Např. s dvojčaty by zde nikdo neprojel). (Jedná se o lokalitu u hospody U pošty - doma. Mapa nereaguje.) (Pozn. CHS: Nám mapa reaguje, lokalizace upravena.)

Chybějící přechody kolem parku Na Solidaritě
S odpovědí

Chybějící přechody kolem parku Na Solidaritě
Solidarity, Praha 10

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 08. 02. 2016

Kolem parku Na Solidaritě - ulice Solidarity a Turnovského chybí na křižovatkách přechody, byť jsou v těchto místech vybudovány bezbariérové sjezdy. Přechod silnice je komplikovaný, jelikož řidič nemá důvod k zastavení. Vzhledem k tomu, že se jedná o prostor, kde se nachází park, základní škola a divadlo - tudíž se zde pohybuje množství pěších, je absence přechodů velmi podivná.

Chybějící přechody v ulici Dětská.
Vyřešený

Chybějící přechody v ulici Dětská.
Dětská, Praha 10

Kategorie: Přechody a křižovatky
Zasláno: 08. 02. 2016

V ulici Dětská zcela chybí přechody, i když jsou na křižovatkách vybudovány bezbariérové sjezdy. Díky tomuto faktu řidiči parkují přímo u sjezdu, kde se pak nedá projít (případně projet na vozíku, nebo s kočárkem).