Filtr podnětů



Vyřešené, Jiné

Seřadit podle počtu hlasů
Křoví na chodníku
Vyřešený

Křoví na chodníku
Hradešínská, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 08. 08. 2013

Křoví z objektu Hradešínská č.p.74 už přečnívá na chodník tolik, že chodci jsou nuceni chodit po silnici. Stejná situace je i za rohem do ul. Šrobárova.

Lampa nesvítí přes stromy
Vyřešený

Lampa nesvítí přes stromy
K dolům, Praha 12

Kategorie: Jiné
Zasláno: 29. 11. 2018

Lampa sloužící k osvětlení pěšinky spojující smíšenou pěší a cyklostezku (u ulice Gen. Šišky) s ulicí K Dolům je překryta větvemi stromů.

Prořez A21 - chodníku s cyklostezkou
Vyřešený

Prořez A21 - chodníku s cyklostezkou
K dolům, Praha 12

Kategorie: Jiné
Zasláno: 21. 06. 2019

Na smíšeném chodníku s cykloztezkou (A21) vedoucím podél ulice Generála Šišky od ulice 'Na Havránce' k bytovému domu 'Udubu' by bylo potřeba prořezat. 1) Z chodníku s cykloztezkou není vidět vyjíždějící vozidla z garáží z BD 'Udubu'. 2) Zúžený profil chodníku s cykloztezkou když se pokračuje směrem k ulici 'Na Havránce'.

Rozložená lavička na rohu ulic Bartolomějská a Na Perštýně (Praha 1)
Vyřešený

Rozložená lavička na rohu ulic Bartolomějská a Na Perštýně (Praha 1)
Na Perštýně, Praha 1

Kategorie: Jiné
Zasláno: 19. 10. 2018

Již více než měsíc je rozložená lavička na rohu ulic Bartolomějská a Na Perštýně (Praha 1). Je potřeba znovu usadit sundanou posedovou část, zarovnat sousední posedovou část a nejlépe i obě zároveň ukotvit, aby se v budoucnu předešlo podobným incidentům. Na problém upozorňovala Televize Černá Kukla https://www.facebook.com/tvcernakukla/videos/317901345457656/

Přetrvávající problémy s kontejnerem na textil
Vyřešený

Přetrvávající problémy s kontejnerem na textil
Vyžlovská, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 07. 05. 2016

Jako vlastníci přilehlého bytového domu máme stále problémy s kontejnerem na textil, který bývá: - častým místem útoku vandalů, - vykrádán bezdomovci pro jeho obsah nebo - je středobodem pro neustále vznikající skládku nepořádku. Vzhledem k tomu, že tento problém naši vlastníci hlásí již po několikáté, navrhuji jeho přemístění na vhodnější místo, kde by byl více pod dohledem. Stávající umístění kontejneru na trávníku je též nevhodné. Také bych se přimlouval za konstrukčně vhodnější řešení zabezpečení, které by bránilo neustálému vykrádání, i když chápu, že hrubé síle toho mnoho neodolá... Děkuji Antonín Moravec

Poškozená záterasa na parkovacím stání
Vyřešený

Poškozená záterasa na parkovacím stání
Nad Závěrkou, Praha 6

Kategorie: Jiné
Zasláno: 10. 05. 2019

Před naším domem Nad Závěrkou 12 probíhaly od 1.5. výkonové práce, které vedly přes moje soukromé parkovací místo. Dělníci mi poškodili záterasu na auto, která se nyní vyklá a kostky kolem ní vypadávají. Prosím o nápravu!

Rozbité odpadkové koše v Riegrových sadech, Praha 2
Vyřešený

Rozbité odpadkové koše v Riegrových sadech, Praha 2
Riegrovy sady, Praha 2

Kategorie: Jiné
Zasláno: 27. 03. 2014

Rozbité odpadkové koše v Riegrových sadech, Praha 2

Neudržovaný trávník u zastávky Poliklinika Modřany
Vyřešený

Neudržovaný trávník u zastávky Poliklinika Modřany
Československého exilu, Praha 12

Kategorie: Jiné
Zasláno: 18. 10. 2017

Dobrý den, trávník u autobusové zastávky Poliklinika Modřany (směr Na Beránku) je z velké části vyšlapaný na hlínu, zbylé zelené plochy jsou neudržované, neposečené a plné odpadků. V obdobném stavu jsou i zatravněné plochy směrem nahoru před bytovým domem Hyacint Modřany (nejsou sice sešlapané, ale neposečené a plné odpadků ano). Odpadkový koš je sice umístěn u autobusové zastávky, míjí se ale asi účinkem, když odpadky se válí i v trávnících. Hodilo by se instalovat nějaké odpadkové koše navíc a nějakým způsobem oplotit uvedenou sešlapanou plochu, aby měla tráva vůbec šanci vyrůst. Děkuji.

Pruchod mezi Boticem a ulici K Podjezdu je smetiste
Vyřešený

Pruchod mezi Boticem a ulici K Podjezdu je smetiste
K podjezdu, Praha 4

Kategorie: Jiné
Zasláno: 23. 04. 2017

Dobrý den, posíláme záběry zkratky mezi promenadou u Botice a ulici K Podjezdu, kudy chodíme do naší mateřské školky. Kousek od této opravdu desive zkratky je pěkné dětské hřiště a krásná zahrada MS K Podjezdu. Je až neuvěřitelne, jak několik metrů od míst, kde si hrají predskolaci i starší děti, je regulérní skládka. Donedávna zde sidlili a pospavali bezdomovci a i v poledne bylo o strach tudy projít. Před vánoci byl pozemek prosekan, což prospělo bezpečnosti a přehlednosti, ale smetiště o to více vyniklo. Chápu, že se nejedná o komunikaci s běžnou údržbou, ale 20 min tramvají od centra Prahy bych opravdu čekala alespoň minimální zájem města na nápravu stavu. Každopádně se díky této cestě hruzy do školky ani na hřiště nedostaneme rychleji a musíme využívat hlavních komunikací. Díky pražskému provozu je to pro rodice s predskolaky dost adrenalinovy sport. Děkuji Honzík s Matějem a rodiči.

Stížnost na stav úvozové cesty  spojnice ulice U Blaženky a Na Popelce
Vyřešený

Stížnost na stav úvozové cesty spojnice ulice U Blaženky a Na Popelce
Na Popelce, Praha 5

Kategorie: Jiné
Zasláno: 25. 03. 2019

Nepořádek v parku a podél cesty je nehorázný a to už přinejmenším přes půl roku. V obou stráních zmačkané PET lahve, plechovky, pneumatiky, deky a oblečení, které sem natahali pravděpodobně lidé bez domova. Popadané větve na cestě, zeleň dlouhodobě neudržována. Na schodech na konci roku 2018 přibylo zábradlí, nicméně zůstaly vytlučené dlažební kostičky na více místech ve svahu na frekventované cestě, kde hrozí nebezpečí pádu už nikdo neopravil. Odpadky jsou rozházeny pod keři a v neposlední řadě jsou zde k vidění použité injekční stříkačky a plastové dózy od metadonu.

Vyvrácené sloupky ve Vršovické
Vyřešený

Vyvrácené sloupky ve Vršovické
Vršovická, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 03. 09. 2018

Sloupky proti autum u Lidlu ve Vršovické 1525 jsou vyvrácené, chodník zničeny, roste v nem tráva.

Nepořádek v zeleni na okraji Malešického parku (Praha 10)
Vyřešený

Nepořádek v zeleni na okraji Malešického parku (Praha 10)
Chotouňská, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 03. 07. 2018

Na okraji Malešického parku (Praha 10), za plotem speciální základní školy Chotouňská 476, je dlouhodobě neuklizený nepořádek tvořený převážně odpadky rozházenými pod keři. Chtělo by to na místě zařídit úklid. Měli by stačit jeden až dva lidi s pytlem a rukavicemi.

Nefunkční osvětlení pro chodce ulice Přátelství
Vyřešený

Nefunkční osvětlení pro chodce ulice Přátelství
Přátelství, Praha 22

Kategorie: Jiné
Zasláno: 17. 01. 2019

Přechod pro chodce u Labe Press před kruhovým objezdem před Uhříněvsí. Lampy jsou přítomny, bohužel nefunkční...netuším proč.... Přechod je nepřehledný a bez osvětlení velmi nebezpečný. Zejména brzy ráno a v pozdějších odpoledních hodinách chodí z okolí lidé do práce a z práce, oblečení mají často bez reflexních prvků ...

Chybějící strom
Vyřešený

Chybějící strom
Moskevská, Praha 10

Kategorie: Jiné
Zasláno: 12. 09. 2018

Na Moskevské 58 již minimálně od podzima trčí ze země pařez po vykáceném stromu. Na místě běžně parkují auta. Chtěl bych se zeptat, kdy zde radnice hodlá vysadit nový strom a vybudovat ohrádku proti poničení? V ostatních částech Moskevské uz byly chybějící stromy na jaře skoro všude vysázeny, kdy dojde na tento? Děkuji.

Chybějící poklop šachty v Bořivojově ulici
Vyřešený

Chybějící poklop šachty v Bořivojově ulici
Bořivojova, Praha 3

Kategorie: Jiné
Zasláno: 07. 01. 2019

V chodníku před rozhraním důmů č.p. 25 a 27 v Bořivojově ulici na Praze 3 chybí poklop šachty hluboké cca 1,7m. Je pouze provizorně zakryt dřevěnou deskou. Hrozí nebezpečí vážného úrazu.