Filtr podnětů



Vyřešené, Světelná signalizace, Praha 8

Seřadit podle počtu hlasů
Nefunkční tlačítko pro chodce - Balabenka
Vyřešený

Nefunkční tlačítko pro chodce - Balabenka
Sokolovská, Praha 8

Kategorie: Světelná signalizace
Zasláno: 22. 04. 2015

Tramvajová zastávka Balabenka ve směru od Palmovky ústí na tramvajovém ostrůvku uprostřed čtyřproudé ulice. Pro chodce je na tomto ostrůvku tlačítko, které bohužel nefunguje. Odvážnější tuto velmi rušnou křižovatku přebíhají, já, o berlích, musím čekat, až tlačítko zmáčkne někdo z druhé strany.